Showing 1–12 of 16 results

-11.76%
1,700.00 L 1,500.00 L

Balsami i mjekrës së sipërme Deluxe është krijuar për të mbajtur në formë edhe burrin më burrëror. Ne e dimë që mbajtja e një mjekre epike në formë nuk është…

-9.09%
2,200.00 L 2,000.00 L

Përmbajnë vajra Argan, Jojoba, Avocado dhe Rosemary, Oil Beard Upper Deluxe Beard është krijuar posaçërisht për të zbutur, kushtëzuar dhe ushqyer të gjitha llojet e mjekrave. Vaji më i hollë…

-99.94%
Crazy Colour Neutral mix 250ml
7,000.00 L 4.50 L

Pastellize or neutralize - have it your way 250ml This dye is a neutral dye or mixer for mixing with any other Crazy Color dye. For those who want a…

-12.5%
1,600.00 L 1,400.00 L

Ultimate Deluxe Degreaser është një produkt revolucionar i flokëve për burra, i formuluar posaçërisht i gatshëm për të marrë përsipër më të vështirat e rritjeve në flokët e meshkujve. Ajo…

-13.04%
2,300.00 L 2,000.00 L

Deluxe Pomade është dizajnuar për djalë dallues i cili ka një stil të veçantë në mendje. E përkryer për pamjet e përhershme, klasike - të tilla si pompadours të larta,…

-13.04%
2,300.00 L 2,000.00 L

Ultimate Deluxe Easy Hold është formuluar posaçërisht për t'i dhënë dritë mbajtjes dhe një përfundim natyral, mat. Zgjidhja e duhur për stilimin pa bujë. I përshtatshëm për çdo lloj apo…

-12.5%
1,600.00 L 1,400.00 L

Projektuar si kompliment i përsosur për gamën e shamponëve të Ultimate Deluxe, Kondicioneri ynë i përditshëm hidraton dhe mbron flokët, dhe lë një ndjenjë dhe aromë të freskët. Përdoreni atë…

-12.5%
1,600.00 L 1,400.00 L

Flokë të freskët, të pastër, gati për të stiluar flokët pa ndonjë sherr. Shampo i përditshëm i Ultimate Deluxe është formuluar për përdorim të përditshëm, dhe përgatit flokët tuaj për…

-13.04%
2,300.00 L 2,000.00 L

Pesha e peshës merr emrin e saj nga të qenit një paste më e lehtë, që paketon një grusht. Me shkëlqim të ulët dhe mbajtje të fortë, ky është një…

-19.76%
Hya-Dermis Bee Venom Anti-Wrinkle Face Mask (x5)
12.45 L 9.99 L

Experience intense refining and softening with the Bee Venom face mask designed to give your skin a youthful boost. The mask strengthens the skin and phenomenally helps reduce signs of…