Everyday Shampoo 240ml

1,600.00 L 1,400.00 L

Zbritja do të përfundojë në vitin 2020

Flokë të freskët, të pastër, gati për të stiluar flokët pa ndonjë sherr. Shampo i përditshëm i Ultimate Deluxe është formuluar për përdorim të përditshëm, dhe përgatit flokët tuaj për rezultatet më të mira të mundshme të stilimit. I mbushur me jamball dhe mentol ajo fuqizon si flokët, ashtu edhe kokës, ndërsa leshi i lehtë hidraton flokët pa e lënë të qetë.

Përdorni atë me Kondicionerin e Përditshëm për të përgatitur më mirë flokët tuaj për styling.
Aroma jonë e nënshkrimit është e freskët, e pastër dhe mashkullore pa u mbingarkuar.

Category: Tag:
Share this

Description

Shampoja jonë e përditshme është një formulë e lehtë lëkure e mbushur me pije alkoolike dhe mentol për të gjallëruar flokët dhe kokës për flokë të freskët të gatshëm për stil.

Për rezultate më të mira përdorni atë në lidhje me kondicionerin tonë të përditshëm.

Udhezim

Aplikojeni pasi të keni larë flokët me Shampon Ultimate Deluxe.
Punoni nëpër flokë të lagur dhe shpëlajeni.
Nëse në sy pije nën ujë të rrjedhshëm.
Nëse shfaqet acarim, ndërpresni përdorimin.

Histori

Pyesni ndonjë berber dhe ata do t’ju tregojnë për rëndësinë e larjes dhe kondicionimit të flokëve tuaj, jo vetëm për të ruajtur shëndetin e flokëve, por edhe për të siguruar që po përfitoni sa më shumë nga rutina juaj e stilimit. Flokët thjesht të larë dhe të kondicionuar thjesht janë të stilit dhe do të duken më mirë kur aplikoni produktin tuaj të preferuar për styling.

Be the first to review “Everyday Shampoo 240ml”

Reviews

There are no reviews yet.