Beard Balm

1,700.00 L 1,500.00 L

Balsami i mjekrës së sipërme Deluxe është krijuar për të mbajtur në formë edhe burrin më burrëror. Ne e dimë që mbajtja e një mjekre epike në formë nuk është detyrë e lehtë dhe se një mjekër e shkëlqyeshme nuk ndodh thjesht, kështu që vendosëm të bëjmë diçka që të ndihmon.

 

 

Category: Tag:
Share this

Description

Mbajtja
Mbajtja e lehtë lejon një stil të kontrolluar

Finish
Hidratues jo-vajor

Lloji i flokëve
I përshtatshëm për mjekër të mesëm dhe të gjatë

Madhësi
100ml / Neto 3.38 fl. Oz.

Bazuar në ujë

Me sasinë e duhur të kontrollit dhe shkëlqimit, Balsami i mjekrës së sipërme Deluxe do të mbajë mjekrën tuaj të formuar dhe kontrolluar, duke zvogëluar ato fluturuese të bezdisshme ndërsa mbani pamjen dhe pamjen tuaj të shquar në vend. Askush nuk i pëlqen një mjekër me shkëlqim, të yndyrshme pas të gjitha… Bima më e mirë – mjekra juaj do të lihet të ndjehet e ushqyer dhe e lagur.

Udhëzime

Aplikoni në një mjekër të pastër dhe të thatë. Përdorni një sasi të madhësisë së figurës së produktit, përhapeni në mënyrë të barabartë në të dy pëllëmbët dhe majat e gishtave. Filloni duke përdorur gishtat e dorës për të punuar produktin në flokë rreth vijës së nofullës dhe zonës së faqes, pastaj përdorni goditje të gjata me pëllëmbët tuaj për të formësuar dhe aplikuar produktin në gjatësinë e mjekrës tuaj.

Histori

Rritja e mjekrës me stil nuk është detyrë e lehtë. Kërkon mirëmbajtje të rregullt për të qëndruar në kërkim të shëndetshëm dhe burrëror, me disa ditë serioze të përkëdheljes, masazhimit dhe përkëdheljes përpara se të arrihet profili i dëshiruar. Për shumë njerëz, ata janë aksesorët e fundit të modës, të frikësuar dhe të respektuar njësoj nga gratë (dhe burrat) në të gjithë globin.

Besoni apo jo, burrat me mjekër janë në të vërtetë shpirtra të ndjeshëm, të prirur për lëkurë të kruar, qime fluturuese dhe ato xhenxhefil të vegjël të ndërlikuar – histori të gjatë të shkurtër, shumë si flokët në kokën tuaj, mjekrat kanë nevojë për kujdes dhe vëmendje për të vazhduar të duken mirë.

Be the first to review “Beard Balm”

Reviews

There are no reviews yet.